Entegrasyon

Service Content Image

Yazılım entegrasyonu Entegrasyon hizmeti ile farklı platfomlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır. Bu konuda bir makinadaki üretim çıktılarının ERP, yada CRM yazılımına aktarılması ile sistemin entegre çalışması düşünülebilir. Yazılım entegrasyonu çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan bir çalışmadır.

Tamamen birbirinden farklı iki platformun iletişim kurması çok büyük kolaylık anlamına gelir. Bir e-ticaret sitesinin muhasebe programı ile entegre çalışmasının sağlanması hem müşterilere sunulan hizmetin kalitesinin artmasına hem de firma içinde iş akışının daha kontrol altına alınabilmesine olanak sağlar. Ancak tüm kolaylıklara ulaşırken sistemlerin birbiriyle iletişim kurması izinsiz olarak 3.kişilerinde sisteme müdahil olması gibi istenmeyen durumların oluşmasına da sebep olabilir.

Bu nedenle yazılım entegrasyonu yapılırken hangi dataların hangi şekillerle erişime açıldığına ve en önemlisi yetkisiz erişime nasıl engel olunacağı gibi konulara dikkat edilmesi ve güvenlik önlemlerinin bu doğrultuda geliştirilmesi çok önemlidir. Antsoft Yazılım olarak bir çok entegrasyon projesini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

Yazılım Entegrasyonu konusundaki deneyim ve güvenlik konularındaki yaklaşımlarımız ile entegrasyon yazılımlarınız içinde çözümler sunabiliriz.