Grafik Tasarım

Service Content Image

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir.

Baskı, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi pek çok farklı alanda dijital ya da dijital olmayacak şekillerde uygulanabilir.

Kurumsal bir kimlik elde etmek isteyen firmaların ofis içi ve ofis dışı bütün iletişim ağlarında firmanın kurumsal kimliği grafik tasarım sayesinde temsil edilir. Sade ve karışıklıktan uzak grafik tasarımları firmaların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Dergi / Katalog Grafik Tasarımı

Sayfaların dizayn edilmesi ve içeriklerin hangi alanlarda yer alacakları dergilerin tasarım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Metinlerin görsel açıdan duruşları, görsellerin boyutları, renklendirme, karakter boyutları ve sayfaların genel duruşları dergi grafik tasarımı kapsamında ele alınan konular arasındadır.

Kurumsal Kimlik Çalışması

İletişim bilgilerinin ve kişisel bilgilerin yer aldığı kartvizit tasarımlarının, antetli kağıt, diplomat zarfın bulunduğu kurumsal kimlik ögeleri tasarlanır. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kartlar ve diğer ürünler ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Service Content Image