About Section

Biz Kimiz?

LOGO Yazılım A.Ş.’nin Premier İş Ortağı ve LOGO Çözüm Ortağı olarak uzun yıllardır sertifikalı uzman bir kadroyla yola çıkmış ve müşterilerine Bilgi Teknolojileri hizmetlerinden Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerine kadar çok geniş bir alanda hizmet vermeye başlamıştır. Bugün modern merkez ofisinde 40’ın üzerindeki profesyonel kadrosuyla müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebilen ANTSOFT, sektör liderliğinin verdiği sorumluluk bilinci ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle ERP çözümleri başta olmak üzere Proje, Entegrasyon, Eğitim, Destek ve İhtiyaca Özel Yazılım, Bilgi Teknolojileri Desteği konularında müşterilerine artı değer katan, rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaya devam etmektedir.  

Gerçek ve eş zamanlı, ölçülebilir bir tabanda ERP hizmetleri sunuyor ve uygulamasını defalarca gerçekleştirmiş olduğumuz ERP, CRM gibi komple çözümler konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile uçtan uca destek hizmeti veriyoruz.

Antsoft, Destek Hizmet Paketleri sayesinde “izlenebilir-ölçülebilir” destek hizmetleri ile müşterilerinin satın almış olduğu yazılımlarını verimli kullanılmasına katkıda bulunuyor. Ortaya çıkan anlık problemlerin giderilmesinde ve buna bağlı olarak iş sürekliliğinin sağlanmasında müşterilerinin her zaman yanında olan Antsoft, destek paketleri ile alınacak desteğin “sürekliliğini” garanti altına alıyor.